O nás

Právě se nacházíte zde: Home / O nás

Kavárna snů

VAŠE KAVÁRNA

NÁŠ PŘÍBĚH

Vítejte v Kavárně snů

Některá místa mají svého ducha. Takovým místem je i Kavárna snů. Nevysvětlitelný genius loci, neuchopitelný racionalitou ale cítěný srdcem. Místo s historicky pozitivně ukotvenou energií, která je generována tvořivým vnímáním dneška.

Díky „srdcařům“, kteří se nějak podíleli na vzniku Kavárny snů a vytvářejí její současnou atmosféru, je kavárna místem, kde se opravdu mohou plnit sny. Třeba jen tím, že tady člověk na chvíli odloží svůj balík starostí a nechá svou duši omývat kouzlem iluzivní zahrady, spolu s vůní té nejlepší kávy z vysokých hor Kostariky, čerstvě upražené v nedaleké pražírně, oslazené koláčem, který možná ještě nikdy neochutnal. V prostředí komorním, kde nevelký prostor je nahrazen prostorem vnitřním. Stačí jen chtít a dovolit si snít.

To vše ale jsou jen slova. To, co sdělují, je třeba zažít. Dopřejte si na chvíli, ať se o Vás postará někdo, kdo to dělá rád a nasajte u nás energii pro dny příští. Kavárna snů má svůj příběh. I vy jste jeho součástí. Lidé, kteří se rádi vracejí, se podílí na jeho vytváření. Třeba i sdílením svých pocitů, připomínek a nápadů. Díky Vám a pro Vás tu čekají stále nová překvapení …

Historie

V ČÍSLECH

0 DOBROT
0 POZITIVNÍCH HODNOCENÍ
0 ZÁZRAKŮ
0% LÁSKY

Náš personál

K VAŠIM SLUŽBÁM

Tým Kavárny snů je tady jen pro Vás a Vaši duši, umí pohladit i zrelaxovat, vytváří nezapomenutelnou atmosféru pohody a uvolnění.
Dopřejte si na chvíli, ať se o Vás postará někdo, kdo to dělá rád a nasajte u nás energii pro dny příští.

Sofie

Sofie

královna
srdečná, pokorná ochránkyně království (Kavárny) snů, jež své touhy proměnila v inspiraci
Madlen

Madlen

Srdečná
přívětivá, empatická, se srdcem na dlani, Vám pomůže vybrat to nejlepší k uspokojení Vašich chutí
Alžbet

Alžbet

energická
veselá kavárenská duše, splní každé Vaše přání dřív, než ho stačíte vyslovit
Walker

Walker

odpovědný vedoucí
přátelské vítací stvoření, propojující svět lidí se světem kouzelné Zahrady snů

Základní informace

KONTAKTY